Home

Vörös fehér ír szetter

Vörös-fehér ír szetter - Kutyaközpon

Vörös-fehér ír szetter kennel. Kezdőlap. Üdvözöllek a Fairy Hunter vörös-fehér ír szetter kennel honlapján. Legutóbbi bejegyzések. Tavaszi tréning Vörös-fehér Ír szetter) kedvelők, tartók, és tenyésztők egyesületbe tömörítése, valamint a fajták védelme érdekében jött létre . Kedves Szetter és Pointer tulajdonosok, a brit szekció szerelmesei Találd meg a hasonlóságot és a különbséget a következő kutyafajták között Vörös-fehér ír szetter vs Boston Terrier. Vörös-fehér ír szetter és Boston Terrier és {name3} összehasonlítása. Melyik a jobb: Vörös-fehér ír szetter vagy Boston Terrie Ide tartoznak: angol szetter, ír szetter, Gordon szetter és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter. Crawford kennel A szetter munkakutyaként lassan, de jól tanítható (későn érő típus), önálló döntéshozatali képessége egyben az egyik legjobb és egyik legrosszabb tulajdonsága is, mert könnyen makacsságba csaphat.

Vörös-fehér ír szetter fajtaleírás, képek és tanácso

Az Ír Szetter Klub 1882-ben alakult és hozta létre az első hivatalos fajtaleírást. A vörös-fehér ír szettert régebbi fajtának tartják az ír szetternél, sőt egyes elméletek szerint a vörös-fehér szetterből alakították ki a vörös vagyis ír szettert Az ír szetter tanítása általában nem különösebben nehéz feladat, de a gazdájának számítania kell arra, hogy időnként előtör a fajta természetének akaratos oldala. Elég értelmes ahhoz, hogy felfogja, mint akarnak tőle, de ha kényszeríteni próbálják, vagy ha aránytalanul kemény módszereket alkalmaznak vele szemben. A vörös-fehér ír szetter jól kijön a többi kutyával, s megfelelő szocializáció esetén a macskákkal és egyéb háziállatokkal való együttélése sem okozhat gondokat. A gyerekekkel nagyon barátságosan viselkedik, és ugyanez jellemző az összes többi emberrel való kapcsolatára is Az ír szetter felhasználása belőlük kiindulva alakult - tekintettel az angol vadászhagyományokra - később is elsősorban a lövés előtti munkára helyezte a hangsúlyt, hiszen utána általában a retrieverek vették át a stafétát, és apportírozták az elejtett zsákmányt

Ír szetter lap - Megbízható válaszok profiktó

1. Az 1863-as dublini Rotunda Show-n még nagyjából ugyanannyi vörös és vörös-fehér ír szetter szerepelt, majd ez utóbbiak létszáma rohamos csökkenésnek indult. A XX. század elején Noble Houston, Down megye tiszteletese mentette meg a vörös-fehér ír szettereket a kihalástól
  2. Találd meg a hasonlóságot és a különbséget a következő kutyafajták között: Vörös-fehér ír szetter vs Border Collie vs Német dog. Hasonlítsd össze a következő fajtákat: Vörös-fehér ír szetter és Border Collie és Német dog. Melyik a jobb kutyafajta: Vörös-fehér ír szetter vagy Border Collie vagy Német dog
  3. Vörös- és vörös-fehér ír szetter. Linkek a témában: Szerkesztett sorrend ABC sorrend Népszerűség szerint. Kutya hirdetések. Eladó és ingyen elvihető Kutya hirdetések - Magyarország. Ingyenes hirdetés feladás, csak nálunk elérhető kiskutya, terrier, vizsla, labrador, bulldog, németjuhász hirdetések
  4. Vörös-fehér ír szetter Eredeti neve: Irish Red and White Setter Rövid leírása: arisztokratikus, elegáns, intelligens, nagyon határozott, energikus eb. [] A vörös-fehér ír szetter jól kijön a többi kutyával, s megfelelő szocializáció esetén a macskákkal és egyéb háziállatokkal való együttélése sem okozhat gondokat. A gyerekekkel nagyon barátságosan viselkedik.
  5. Az angol és az ír szetter világszerte kedvelt kutyafajta. A gordon szetter hívei már kevesebben vannak, a negyedik szettert, a vörös-fehér ír szettert pedig sokan nem is ismerik. A szetterek valószínűleg az ún. nagy mezei spánielekből alakultak ki, amelyeket gyakran kereső vagy madarászó kutyaként említ a korabeli szakirodalom
  6. dentől függ, ilyen például, hogy a kölyök alkalmas-e tenyésztére és kiállításra a jövőben. A kiskutya vérvonala is alakíthatja az árat, illetve az is, hogy a szülők rendelkeznek-e egészségügyi szűrésekkel, kiállítási eredményekkel
  7. Vörös-fehér ír szetter Nyitólap Klub Nevezés Események Kapcsolat Csatlakozz ! Hírek & Cikkek Angol Pointer Angol Szetter Gordon Szetter Vörös Ír szetter Vörös-fehér ír szetter Vörös Fehér Ír szetter: FCI-STANDARD N°330: Irish Red and White Setter: File Size: 363 kb: File Type: pdf.

és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter (FCI standard #330 ). Jellemzése Szerkesztés Az összes szetterre egyaránt jellemző, hogy az emberek irányában kiemelkedően magas tolerancia szinttel rendelkeznek, sohasem lépnek fel agresszíven, kimondottan keresik az ember társaságát, könnyen barátkoznak A szetter vadászkutya, feladata a kisebb termetű vadak felkutatása, a vad felzavarása, és apportírozása. Ide tartozik az angol szetter, az ír szetter, a Gordon szetter és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter

Vörös-fehér ír szetter . Ahogyan a neve is mutatja, a vörös-fehér ír szetter Írországban jelent meg a 17. században, de nem volt ennyire népszerű az 1920-as évekig. Vörös foltos fehér szőrzetét leszámítva ez a selymes bundájú fajta nagyon hasonlít a vörös ír szetterhez, mégis két különböző fajtaként tartják. A vörös-fehér ír szetter. A három ismertebb szetter fajta (az angol, a gordon és a vörös ír szetter) mellett létezik egy negyedik is, a vörös-fehér ír szetter, amely hazánkban a legutóbbi időkig ismeretlen volt. Csupán kutyás könyvekben és külföldi kiállításokon találkozhattak vele a magyar kutyabarátok gordon szetter, kutyatenyésztés, szetter, kutya, kennel, kutyakiképzés, vörös fehér ír szetter Az etetési táblázatban iránymutató értékek vannak, amelyek azt jelzik, hogy mennyit ehet a kutya testsúly-kilogrammonként Tárgyalja az ír, a gordon és a vörös-fehér ír szettereket is. Kedves, közvetlen stilusával észrevétlenül szeretteti meg velünk ezt a vadászkutya fajtát. Rajongása ez iránt a fajta iránt letagadhatatlan. Hogy kedvet csináljunk ehhez a fantasztikus szetter-irodalomhoz, idézünk pár sort a könyvből

A lelkes tenyésztők végül sikerrel jártak, ám a foltos változat már önálló fajtaként szerepel. A vörös-fehér állomány egyenlőre nagy heterogenitást mutat. Az viszont tény, hogy egy igazán szép példány rendkívül attraktív benyomást kelt a szemlélőben, és az ír szetter eredeti változatát láthatjuk benne Akadnak ír vadászok, akik szívesebben vadásznak ezekkel a tarka kutyákkal, mivel jobban figyelemmel követhetôk, könnyebben meglátni, merre is járnak. Az 1970-es évek elején az ír kennel klub elhatározta, hogy újjáéleszti az ír vörös-fehér szetter klubot Ha jól tudom akkor ilyen szetterek vannak: Ír szetter, Vörös-fehér ír szetter, Angol szetter, Gordon szetter. Nekem a Vörös-fehér ír szetter tetszik a legjobban, utána az Angol szetter.És valaki nem tudná leírni hogy kb. mennyibe kerülnek ezek a kutyák? Leginkább a Vörös-fehér ír szetter érdekelne

Eravis Kennel. Vissz Akadnak ír vadászok, akik szívesebben vadásznak ezekkel a tarka kutyákkal, mivel jobban figyelemmel követhetők, könnyebben meglátni, merre is járnak. Az 1970-es évek elején az ír kennel klub elhatározta, hogy újjáéleszti az ír vörös-fehér szetter klubot

A vörös-fehér ír szetter ránézésre egy fehér alapon vörös kutyának tűnik, semmiképpen vörös alapon fehér foltosnak.Testén határozott, kontúros vörös foltok találhatók, a fej középen fehér csíkkal osztott, a fülek minden esetben vörösek. Pöttyök, szeplők és az angol szetterre jellemző roan színezet csak az. Vörös-fehér ír szetter. Az ír szetterek legrégebbi formája. Erősebb és atletikusabb, mint a vörös, barátságos, okos, szorgalmas. Szintén szenvedélyes vadászkutya, de nem olyan élénk, mint a vörös. Marmagasság kanok 62-66 cm, szukák 57-61 cm . Szín fehér vörösesbarna foltokkal. Ország Írország. Kép ninc - Angol szetter - Gordon szetter - Ír szetter - Vörös Fehér Ír szetter. Ír Szetter: Tenyészszemle: HD szűrés: Egyéb szűrési eredménye: Champion: Amazing Allegory of Irish Tales t: Szokol Éva -tenyészthető: HD B: PRA RCD4 mentes. Az ír szetter kiváló vadász, szárazföldön és vízben egyaránt megállja a helyét. Hosszú, vörös szőre fejedelmi megjelenést kölcsönöz neki. A fajta annyira népszerű, hogy például Truman és Nixon elnök is ilyen kutyát tartott. Az ír szetter megjelenése. Hosszú, selymes, mélyvörös bundája van Egy Vörös-fehér ír szetter ára sokmindentől függ, ilyen például, hogy a kölyök alkalmas-e tenyésztére és kiállításra a jövőben Ír szetter. Kép megnyitása. Ír szetter. Biológia . Ír szetter: Élénk, mozgékony, játékra mindig kész kutya. Népszerű családi kedvenc, de nem szabad elfelejteni, hogy sok mozgást és.

Amerikai Akita és Ősi Típusú Kutyák Egyesülete Fajtaklub. Hivatalos cím: 1192 Budapest XIX. kerület, Garay köz 11/1. Levelezési cím: 8412 Veszprém, Halastói utca 23. Telefonszám: +36-70/506-4872 E-mail: tenk.attila63@gmail.com Weboldal: https://group5dogs.hu/hu Elnök: Tenk Attil Vörös-fehér ír szetter? Mit tudtok róla, főként gazdikat kérdezek. (pl:mozgásigény, szőrgondozás, jellem..) - Válaszok a kérdésr

Vörös-fehér ír szetter fajtastandardVörös-fehér ír szetter (Irish Red and White Setter

Vörös-fehér ír szetter . Ez a bikolor fajta körülbelül 30 évvel ezelőtt vált független fajtává, eredetében némiképp a másik három szetter, különösen az ír szetter árnyékában volt. A vörös-fehér ír szetterről. A vörös-fehér ír szettert eredetileg vadászkutyának tenyésztették, de szelíd társasági kutyának. A szetter a megtalált foglyot sem üldözheti, hanem csak jeleznie illetve a gazda puskája elé terelni szabad. Nagy-Britanniában négy szetter fajta alakult ki: az angol, a gordon, az ír, és a vörös-fehér ír szetter Connemara Lovehunter elérhetőségek és értékelések. Vörös-fehér ír szetter kennel, Budapest, Magyarország. Még több információt találsz itt: árak, képek a kutyáinkról, a gazdikereső, eladó Vörös-fehér ír szetter kölykök és a tervezett almok a kennelünkbe

Gondozott fajták: Airedale terrier, Bedlington terrier, Fox terrier (sima szőrű), Drótszőrű Foxterrier, Ír terrier, Jagd terrier, Kerry Blue terrier, Lakeland terrier, Manchester terrier, Soft Coated Wheaten Terrier, Welsh terrier, Cairn terrier, Cesky terrier, Dandie Dinmont terrier, Sealyham Terrier, Skót terrier, Skye terrier, West Highland White Terrier, Staffordshire Bull terrier. Vörös-fehér Ír Szetter. VISSZA - Vörös-fehér Ír Szetterek - Eredménylista. HJCH. Cormallen Moonlight Silver Rúfusz (Vanders Veracity - Cormallen Summer Light) - Növendék osztály kan: K I. - CAC, HFGY, BOG- Rúfusz a délutáni Best In Show programban a VII. fajtacsoport gyõztese. [exzo_best_price product_id=8684 ] Macska. Macskatáp Gyógytáp Táplálékkiegészítő Élősködők ellen Macskafelszerelés Macskaalom Higiénia, ápolás Macska nyakörv, hám, póráz Macskabútor Macskafekhely, kuckó Macskajáték, tréning Macska jutalomfala Gyönyörű, törzskönyvvel rendelkező 12 hetes vörös-fehér ír szetter kölykök keresik szerető családjukat! A kutyusok (1 szuka és 2 kan) díjnyertes szülőktől, azonnal elvihetők, Budapesten átvehetők! Anya FCI munkavizsgával rendelkezik, mindkét szülőnek több field trial verseny eredménye van. Érdeklődni a janos[kukac.

Exclusive's . Irish Red & White Setters 1985 - 2020 . In samenwerking met - En collaboration avec. In co-operation with - Zusammen mit. Terne des Cori Vörös-fehér ír szetter. Tagek: Vörös-fehér ír szetter: Eredeti neve: Irish Red and White Setter: Angol neve: Irish Red and White Setter: Képek: FCI standard. FCI száma: 330: FCI besorolása: VII. Vörös ír szetter 2013-08-23 21:14:35; Szlovák Kopó: 2013-10-06 18:29:23. Blümchen vom Ihlwald (hívónevén Alice) 2009. június 5-én született meg Németországban, ő lett életem első vörös-fehér ír szettere. Nagyon sok örömet és boldogságot hoz a mindennapjaimba, és vele elkezdtem beletanulni a nagybetűs Kutyás Életbe. Nagy reményeket fűzök hozzá a jövőben, és mind a munkában, mind a kiállítások világában sikerekre szeretnék. Fairy Hunter Burning Flame vörös fehér ír szetter Kitűnő 2. Gabbana Black Ivy gordon szetter Kitűnő 3. Eshare Explorer Artegerd vörös fehér ír szetter Kitűnő 4 Opale de Quasars gordon szetter Nagyon jó Cegléd 2019.11.10. Bírók: Péter Attila, dr Kiss Róbert, Ladányi Zoltán, Lubos Knapp Kontinentális F

Fairy Hunter - Vörös-fehér ír szetter kenne

Ír szetter Teljes szövegű keresés. Mintegy 180-200 évvel ezelőtt alakították ki, feltehetőleg az » ír vízispániel, a vörös-fehér spániel és a » pointer keresztezéséből. Elképzelhető, hogy » angol szetterek, » gordon szetterek és springer spánielek. irish setter zucht von privat. Reddeer Setters : Member of FCI and ÖKEV, Member of the ISBC and IRWS Club, Member of MEO

Magyar Szetter és Pointer Klub - Nyitóla

Michael Afton Fajtája: Japán akita: Kora: 2 napos : Neme: Fiú: Testsúlya: 1.1 kg: Gazdája: FüggetlenEmbe Vörös_feher ir szetter | ← Vörös-fehér ír szetter Végh Tamás | 2014-03-20. Vélemény, hozzászólás? Kilépés a válaszból. Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük. Hozzászólás. Név * E-mail cím * Honlap. Legújabb Hírünk Redmore Willkommen. auf den Seiten der Irish Red & White Setterzucht Redmore-----Redmore Bright Diamond is WORLD WINNER 2015 u BO In Gedenken an Inge Schneider und ihrer Liebe zu den Irish Red and White Setters wird diese Homepage weitergeführt und weiterhin über die Hammonia's Kinder berichten.. Bitte schickt uns ganz viele Fotos, News etc. über Eure Hammonia's Kinder, damit wir diese Website aktuell halten können. Und natürlich sind wir auch immer sehr interessiert an Prüfungs- und/oder Ausstellungsergebnissen. United Spots vörös-fehér ír szetter kennel. Tirim Loch's vörös-fehér ír szetter kennel: Sirke Siiro vörös-fehér ír szetterei. Reddeer vörös és vörös-fehér ír szetter kennel. Redmore vörös-fehér ír szetter kennel. Limelane's vörös-fehér ír szetter kennel. South Side's vörös és vörös-fehér ír szetter kenne

Vörös-fehér ír szetter vs Boston Terrier - Melyik

A working-dog-on rengeteg információt találhatsz a Vörös-fehér ír szetter-ről: Videók, képek, tenyésztők, a legújabb eredmények és még sok más Ezért válhat a vörös-fehér ír szetterből kiváló terápiás kutya Hazánkban a legutóbbi időkig ismeretlenek voltak a vörös-fehér ír szetter kutyusok. Hogy miért is ilyen különlegesek és milyen természetűek az eredetileg vadászkutyaként számon tartott kis kedvencek, arról Burián Andrea, tenyésztő beszélt a FEM3 Caféban

Tulajdonságai Bár az angol szetter a gordon és az ír szetter unokatestvére, természete mégis némileg eltér a szigetország másik két szetterétől. Az angol szetter kifejezetten kedves, lágy, kifinomult, érzékeny természetű vadászkutya Angol szetter Kékesfekete vagy narancsvörös foltokkal, pettyekkel tarkázott, hullámos. Zuechter Irish Red and White Setter im Verein für Pointer und Setter e

Cormallen Moonlight Silver. vörös-fehér ír szetter kan: CACA, CACIB, Bundessieger, BOB. Szeptember 25. Nemzetközi CACIB kutyakiállítás, Arad - második nap Cormallen Moonlight Silver. vörös-fehér ír szetter kan: CAC/CACIB/BOB Ch. Brian of MacLeod gordon szetter kan: CAC/CACIB/BOB/Res.BOG. Szeptember 24 Farm Food Dental Chips. 100% tiszta, szárított, szarvasmarha bőr alatti kötőszövet, adalékanyagok nélkül Zuchtstätte für Irish Red and White Settervon der schönen Matte, in Schönenwerd / Schweiz. Es werden die Rasse, unsere Hunde, die erziehlten Ausstellungsresultate und Hundebücher vorgestellt sowie umfangreiches Bildmaterial veröffentlicht Ír szetter: 16: Fajtaleírás: Ír vörös-fehér szetter: 20: Fajtaleírás: Skót vagy gordon szetter: 24: Fajtaleírás-Melyikőjük a legszebb? Pointer: 29: Fajtaleírás-További fejlődés: A kutyafajták általános fejlődése: 37: Tenyésztés: 40: Tüzel a szuka - Vemhesség - A kölykök születése - Kutyánk papírjai - Mire kell.

Ide tartoznak: angol szetter, ír szetter, gordon szetter és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter. A gyerekekért rajonganak, kimondottan óvatosak velük, így az egészen pici gyerekeket sem kell félteni tőlük. Nem kedvelik, ha a házból, lakásból kizárják őket, mert folyamatosan szemmel akarják tartani a. Az FCI által el nem ismert fajtákat dőlt betűvel jelöltük. Abesszin homoki terrier, Abruzzói juhászkutya, Affenpinscher, Afgán agár, Afrikai oroszlánkutya, Airedale terrier, Akita inu, Alentejo masztiff, Alpesi tacskókopó, Altdeutscher Hütehunde, Amerikai bulldog, Amerikai akita inu, Amerika

A négy fajta szetter (angol szetter, vörös ír szetter, vörös-fehér ír szetter és gordon szetter) hosszú szõrû vadászkutya fajta, szõrzetük rendszeres ápolást igényel. A szõrzetet hetente többször át kell kefélni, az esetleg keletkezett csomókat ki kell bontani, mert ennek elmulasztásával késõbb már csak ollóval. Im Jahr 2001 trat unsere erste Irish red and white Setter Hündin -Sunny- in unser Leben, seither sind wir dieser Rasse verfallen. Gutmütig, arbeitswillig, robust, elegant und athletisch zugleich, gepaart mit einem unvergleichlichen Wesen - A dog who will steal your heart away, wie es in Irland heißt Hungarian Pointer Club, Tömörd, Vas, Hungary. 1.9K likes. This is the official facebook page of the Hungarian Pointer Club. Ez a Magyar Pointer Club hivatalos facebook oldala

Vörös-fehér ír szetter fajtaleírás, képek és tanácsok

Szetter lap - Megbízható válaszok profiktó

hosszúszőrű collie; rövidszőrű (smooth) collie; bearded collie; border collie; shetland sheepdog (sheltie); welsh corgi cardigan; welsh corgi pembroke; ausztrál juhászkutya; ausztrál kelpie; ausztrál cattle dog Vörös-fehér ír szetter kutya; Weimari vizsla kutya; Welsh springer spániel kutya; Welsh terrier kutya; West Highland white terrier kutya; Wetterhoun / Fríz vízikutya; Whippet / Kis angol agár kutya; Források: Wikipedia & fórumok & tenyésztők; Szinák János-Veress István: A világ kutyái 1-2. Szinák János-Veress István: Kutyakalau

Ír szetter fajtaleírás, képek és tanácso

Fajták: skót terrier, west highland white terrier, sealyham terrier, cairn terrier, norfolk és a norwich terrier, brüsszeli és a belga griffon, schnauzer (törpe, közép, óriás), ír farkaskutya, grand basset griffon vendéen, petit basset griffon vendéen, jack russell terrier, parson jack russell terrier, dandie dinmont terrier Irish Red and White Setter - Connemara Lovehunter Kennel. 646 likes · 9 talking about this. This is the page initially providing information on the available puppies, but later we shall share the..

Vörös-fehér ír szetter | Pet4you

Irish Red and White Setter (Vörös-fehér Ír szetter) Irish Setter (Ír szetter) Irish Terrier (Ír terrier) Irish Water Spaniel (Ír vízispániel) Irish Wolfhound (Ír farkaskutya) Kerry Beagle (Pocadan) Kerry Blue Terrier (Kerry blue terrier) Lurcher (Lurcher) Soft-Coated Wheaten Terrier (Soft-coated wheaten terrier) Japán. Akita inu (Akita A vörös-fehér ír szettert elsődlegesen vadászatra tenyésztették. Az alábbiakban leírt fajtaleírást főként ebből a szempontból kell értelmezni és a kiállításokon minden bírónak a kiállított egyedeket főleg munka szempontból kell bírálnia ♣ Ír farkaskutya ♣ Ír szetter ♣ Ír terrier ♣ Ír vizispániel ♣ Vörös-fehér ír szetter ♣ Ír szetter képeslapok ♣ Ír terrieres cuccok ♣ Ír terrier képeslapok ♣ Ír vizispánieles cuccok ♣ Ír szetteres cuccok ♣ Ír farkaskutyás cuccok ♣ Ír vizispániel képeslapok ♣ Ír farkaskutya képeslapo Vörös ír szetter; Vörös mosómedvekopó; Vörös pettyes mosómedvekopó; Vörös-fehér ír szetter; Weimari vizsla; Welsh springer spániel; Welsh terrier; West Highland White terrier; Wetterhoun; Whippet; Yorkshire terrie

Ír szetter kutya (vörös

Irish Red and White Setter (Vörös-fehér Ír szetter) Irish Setter (Ír szetter) Irish Terrier (Ír terrier) Irish Water Spaniel (Ír vízispániel) Irish Wolfhound (Ír farkaskutya) Istarski Kratkodlaki Gonic (Isztriai rövid szőrű kopó A 19. századtól 4 fajta szettert tartanak számon Angliában, amelyek a következők: ír szetter, vörös-fehér ír, az angol és a gordon szetter, amiket ma is ismerünk. Edward Laverack volt az, aki a mai végleges fajt kitenyésztette, nagy odafigyeléssel és megfontolt beltenyésztéssel A faj tudományos neve: Canis familiaris. A házikutyákat sokféleképpen csoportosítják, de szinte mindig a használati cél szolgál a rendsze.. Ide tartoznak: angol szetter, ír szetter, Gordon szetter és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter. Crawford kennel A szetter munkakutyaként lassan, de jól tanítható (későn érő típus), önálló döntéshozatali képessége egyben az egyik legjobb és egyik legrosszabb tulajdonsága is, mert könnyen makacsságba csaphat

Ír szetter Ír Szetter: vörös-fehér és fehér-gesztenyebarna foltos színváltozatban fordultak elő. Manapság nagyon népszerű ez a fajta, részben kiváló természete, részben a vadászat terén kiemelkedő képességei miatt. Szimata elképesztő: bárhol rejtőzzön is a felkutatandó madár, megérzi, és nyílegyenesen szalad. Vörös Ír szetter: 5 800 Ft: Gordon szetter: 5 800 Ft: Vörös fehér ír szetter: 5 800 Ft: Schnauzerek kozmetikai kezelése. Schnauzer törpe: 4 500 Ft: Schnauzer Közép: 5 500 Ft: Schnauzer Óriás: 8 300 Ft: Egyéb nagytestű kutyák kozmetikai kezelése. Igény esetén a teljes nyírás + 2000 Ft

Vörös-fehér ír szetter kölykökkutya

Setter sind sehr gesellige und intelligente Hunde. Das wichtigste Zuchtziel der Setter-Aufzucht ist es eine menschenbezogene und intensive Sozialisierung zu erreichen und somit freundliche Welpen und soziale erwachsene Hund zu züchten, die fest im Leben stehen und sich gesund entwickeln. Continue reading Szetter Klub Egyesület 1153 Budapest, Szerencs u. 9. angol szetter, gordon szetter, ír szetter, vörös fehér ír szetter, ír szetter, vörös-fehér ír szetter, gordon szetter, angol szetter Társasági Kutyások Kinológiai Egyesület 2721 Pilis, Ady u. 11. shar-pei, máltai selyemkutya, coton de tulear, kína Ír szetter Női pólók Férfi pólók Pulóverek Vörös-fehér színezetű rokonainál kecsesebb felépítésű, élénk, mozgékony, játékra mindig kész kutya. Népszerű családi kedvenc, de nem szabad elfelejteni, hogy sok mozgást és foglalkozást igényel. Más szettereknél lényegesen nehezebben szoktatható engedelmességre. FCI Nr. Fajta megnevezése Fajta megnevezése [FCI] 1: Angol pointer: Pointer: 2: Angol szetter: English Setter: 3: Kerry blue terrier: Kerry Blue Terrier: 4: Cairn.